Menu:
 

Strona główna
Historia parafii
Wspólnoty
  ADPC
  Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie
  Odnowa w Duchu Świętym
  Grupa Modlitwy Ojca Pio
  Żywy Różaniec
Wspólnotowy "rozkład jazdy"
Nabożeństwa.
Ogłoszenia parafialne
Biuro parafialne
Modlitwy
  Koronka

 Miłosierdzia

  Do MB Nieustającej Pomocy
Ikony
  MB Nieustającej Pomocy
  Trójcy Świętej
Coś dla ducha
  Rękopis z czyśćca
  Ojciec PIO i anioły
 

 

 

 

 

O G Ł O S Z E N I A    D U S Z P A S T E R S K I E

na Boże Narodzenie  (25.12.2011r.)

 

Trwamy w radosnym dziękczynieniu w czas Bożego Narodzenia, dziękując za łaskę wiary, pokoju i miłości. Radujemy się zwieńczeniem kolejnej inwestycji w naszej świątyni Bożej Opatrzności. Za piękne granitowe schody i posadzkę na chórze. Nie zdążyliśmy tylko z barierkami. Za złożone ofiary na ten cel serdeczny  Bóg zapłać!

 

Msze św. dziś w Boże Narodzenie  -   9,00   10,30   12,00    13,30   16,00  18,00. 

 

Drugi Dzień Świąt Bożego Narodzenia. Św. Szczepana -  Msze św. jak w niedzielę   7,30  9,00   10,30   12,00    13,30   16,00  18,00.

Taca przeznaczona na  KUL  Wydział Teologiczny US.

 

Bóg zapłać za przygotowanie żłóbka i choinek. Bóg zapłać za przywiezienie i ofiarowanie choinek do naszego kościoła. Dziękujemy p. Adamowi za tak ofiarne zaangażowanie się w przystrojenie choinek i szopki w oświetlenie. Powierzamy was opiece Bożej Opatrzności. Niech Boże Dziecię błogosławi waszym Rodzinom.

 

Bóg zapłać redaktorom za gazetę parafialną „Przejrzyj”, z p. Mirosławem Sienkiewiczem na czele. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w współtworzenie naszej gazetki.

 

Strona internetowa  opatrznosc.eparafia.pl

  

          Święta Bożego Narodzenia objawiają nam tajemnicę cudownego spotkania Boga z człowiekiem. Przez swe narodzenie Jezus jakby utożsamił się

 z każdym z nas.  Boże Narodzenie to pomost między Bogiem a człowiekiem, to wyciągnięta dłoń Boga do każdego człowieka.

        Niech „Ta Dłoń” błogosławi wam, waszym rodzinom w radosnym odkrywaniu miłości oraz umacnia w nadziei, której świat dać nie może. A Miłość Świętej Rodziny Nazaretańskiej niech wypełnia wasze  domy pokojem i jednością na każdy dzień. Z pasterskim zatroskaniem i modlitwą, z serca błogosławimy

 

Wszystkim Solenizantkom i Solenizantom oraz Jubilatom najbliższego tygodnia obfitości Bożych darów na owocne realizowanie codziennego. Nam zaś mocy ducha na codzienne zawierzanie Bogu Ojcu przez Maryję wszystkich naszych życiowych spraw.

Niech Bóg w Trójcy Jedyny nam błogosławi.

 

 

 

ks. Tadeusz Szponar

Proboszcz